Hakkımızda

İsminizi Nike gibi zafer tanrıçası koyarsanız, hedefiniz de zaferden zafere koşmak olur. Bizim de Pranga olarak hedefimiz, tüm insanların rahat ve özgürce tüm duygularını kıyafetlerine yansıtmalarıdır. Bu anlamda kuralları kale almıyor, dünyayı değiştirmek için çalışıyoruz.

Pranga Moda firması olarak kurulduğumuz günden bu yana ilham kaynağımız olan özgür ruh anlayışlı tasarımlarımızı uluslararası kalitede birleştirerek müşterilerimize sunmaktan son derece keyif alıyoruz.

 

Fiziksel mağazamızda deneyimlediğiniz klişelerden uzak, içinde son derece özgür ve rahat hissedeceğiz ileri görüş moda odaklı son trend ürünlerimizi www.prangamoda.com adresi üzerinden de sizlere sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Misyonumuz, kaliteden ödün vermeden her duyguya, kullanıcıya ‘’Özgür Çizgilerde’’ ürünler sunmaktır. Kısacası biz bedenleri değil duyguları giydirmekteyiz.

 

Trendi Belirler

www.prangamoda.com her daim özgürlüğün sınırları dışına çıkmayı seven müşterilerinin gereksinimleri doğrultusunda uluslararası trendleri takip eder, kendi ilham kaynağı ile beraber birleştirdiği özgün tasarımlı ürünleri sunar.

 

Sonsuz müşteri deneyimi

 

#Özgürlüğünüyansıt sloganıyla çıktığımız bu yolculukta sipariş öncesi ve sonrasında aklına takılan tüm sorular için ‘ Pranga Moda ile sohbet et’ menüsünden bizimle iletişime geçebilirsin.

 

Ne giydiğini bil

 

 

 

Pranga Moda mağazaları ve www.prangamoda.com’dan satın aldığınız ürünlerde zararlı kimyasallar ve boyar maddeler yoktur. Ürünlerimizin tümü yerli üretimdir.Pranga Moda dünyasında; jean modellerinden farklı tarzda elbiselere, zengin bluz alternatiflerinden rengarenk şortlara ve ruhunuzu yansıtacak birçok aksesuar ürünü www.prangamoda.com sitemizde sizleri bekliyoruz. Üstelik ilk alışverişte 25 TL’lik İndirim Kuponu ve 3 Al 2 Öde Kampanyamız ile kaçırılmayacak avantajlar sitemizde şu an devam ediyor. Özgürlüğünü Yansıt, Pranga Moda…

 

Çerez Kullanımı